GİZLİLİK POLİTİKASI


www.rotamen.com kişisel gizliliğinizi korumaya özen göstermektedir.

Gönüllü olarak bilgilerinizi paylaşmadığınız sürece sitemiz ziyaretçileri hakkında kişisel bilgileri toplanmamaktadır. Bu bilgiler sitemizin ziyaretçileri tarafından gönüllü olarak verilmediğinde web sitemiz incelenebilmekte, ancak "Internetten Satış Sistemi" işlemleri yapılmamaktadır. İnternetten Satış İşlemi için Üye Kaydı yapılmaktadır. Kayıt olduktan sonra güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

Gizlilik politikamız çerçevesinde mevcut Mevzuat ve Yargı Kararları gereği yasal yükümlülüğümüz bulunmadığı sürece ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Gönüllü olarak kişisel bilgilerini paylaşan ziyaretçilerimiz için toplanan bilgi türleri ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla sitemizde açıklamaktadır.

Gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.

Web sitemizdeki üyeliklere son verilmek istendiği takdirde, info@rotamen.com adresine elektronik posta atılarak bu talep iletilebilir.


BİLGİ TOPLAMANIN AMACI VE KULLANILIŞ ŞEKLİ

Sizin onayınız ile bilgileriniz aşağıdaki amaçlar için kullanılmaktadır;
 • Online Sipariş ve Satış İşlemleri yapmak,
 • Tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek,
 • Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,
 • Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
 • İstek, talep ve şikayetleri değerlendirmek,


 • Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

  Site kullanım şartları "Kullanım Koşulları" başlığı ile www.rotamen.com web portalında siz değerli kullanıcılarımızın incelemesine sunulmaktadır. Uygun görülen hallerde web sitesi içeriği ve/veya Gizlilik Politikası tek taraflı değiştirme, güncelleme ve/veya iptal etme haklarımız saklıdır.

  BİZE ULAŞIN

  Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, info@rotamen.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. Şirketimiz web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.