ROTAMEN® ile hızlı ve öngörülü rota planlaması

Rotamen Nedir?

Rotamen®, saha ekipleri olan firmalara hızlı ve öngörülü rota planlaması yapan, sahadaki mobil Rotamen® kullanıcısına iş listesini atadıktan sonra tüm operasyonunuzu anlık olarak harita boyutunda izlemenizi, ölçmenizi sağlayan bir rota planlama ve mobil yönetim servisidir. Hedefiniz olan az araçla daha çok noktaya hizmeti ulaştırmanız için geliştirdiğimiz Rotamen® mobil uygulaması sahadaki kişiye iş listesini, saat kaçta orada olacağını, o noktaya hangi yoldan nasıl gidebileceğine destek olur.

Hemen Üye olarak ücretsiz denemeler yapabilir, her gün uğradığınız nokta adedine göre paket satınalabilirsiniz.

Hızlı ve Öngörülü Planlama 7x24 Saha Yönetiminize Destek Anlık İzle, Ölç ve Yönet Excel, Arayüz, API'ları kullanarak Hemen Planlama Yap

Adreslerinizi Excel veya API'leri kullanarak Yükleyin..

Adresleriniz karışık düzende, serbest stil yazılmış ya da koordinatlanmış olabilir, Rotamen® serbest stil yazılmış adreslerinizi koordinata çeviren akıllı veri giriş özelliğine sahiptir. Adres veri deseninizde bir standart aranmaz, exceli yüklerken size çıktı olarak üreteceğiniz dosya excel kolon başlıklarını eşleştirmenizi ister. Adreslerinizi yükledikten sonras Rotamen® adres veri kalite skor renklerine göre adreslerinizi hızlıca harita üzerinden işaretleyerek, ya da adresteki bozukluğu editleyerek düzeltebilirsiniz. Adres defterinize yüklenen adresleri tekrar tekrar düzeltmenize gerek kalmaz, yeniden aynı adrese hizmet ulaştıracaksınız hızlı ARAMA ile adres defterinden bularak ekleyebilirsiniz.

Filo Kapasiteniz Belli: Ekiplerinize planlama yaparken mesai saati, hizmet noktasına ulaşma saati, hizmette durma süresi, rotanın başlangıç ve bitiş noktaları, araç tipinize göre köprü kısıtı tercihiniz gibi kurallara dikkat edersiniz. Hedefiniz Km azaltmak, noktaların hepsini eksiksiz tamamlamak, müşterilerinize her gün aynı kalitede hizmet vermek, daha çok notaya verimli sahanızı yönetmek olabilir.

Filo Kapasiteniz Belirsiz: Gideceğiniz hizmet noktalarınız süre, kısıtlar belli ancak bu noktalara kaç araçta ne kadar zamanda bu hizmeti yapabilirim problemini de Rotamen® ile çözebilirsiniz.

Rotamen® Mobil Uygulama ile İzleme, Ölçme ve Değişimi Yönetme Gücü

Üye olduktan sonra size en uygun Rotamen paketini satınalın, kaç mobil kullanıcınız varsa paketlerinizde bu adet girişini yapın. Rotamen IOS veya Android uygulamasını indirin. Yarattığınız kullanıcıların mobil telefonlarına iş listelerini atayarak sahayı yönetebilirsiniz.

Rotamen'e Kimlerin İhtiyacı Var?
Sahada ekibi olan ve daha az KM, daha çok noktaya, mesaiyi aşmadan gitmek üzere hızlı ve öngörülü rota planlama ihtiyacı olan tüm firmalar Rotamen'in üyesi olabilir.

Rotamen®'in Ekmek, süt dağıtan üyeleri olduğu gibi her gün montaj yapan ekipler, periyodik erzak ve malzeme dağıtım yapan belediyeler, her gün teslimat listelerine göre uzaktan yakına, ya da yakından uzağa hızlıca manuel sıralama yapan kargo şubeleri, ilaç vb. dağıtan üyeleri bulunmaktadır.

Rotamen® başka hangi operasyonların saha işgücü planlama ve yönetim ihtiyaçlarını çözüyor?
Üye olduğunuz Rotamen.com dışında farklı sektörlerin darboğazları analiz edilerek geliştirdiğimiz diğer Rotamen®'ler hakkında bilgi almak için sales@rotamen.com'a talebinizi e-posta ile iletiniz.

Aynı gün teslimat operasyonunda gelen siparişlerin cutoff sonrasında belirlenen zaman aralığına göre siparişlerin sırasının planlaması, plansız gelen siparişlere göre en uygun araca iş ataması yapılması, Pazar yeri tedarikçilerden sipariş toplama, iade yönetimi, FMCG, Tesis Yönetimi firmalarında noktaların gün frekans, iş tipi, öncelik, mesai, SLA vb kural kısıtlara göre haftalık, aylık planlama yapması, Satış Temsilicilerinin Ziyaret takvimlerinin oluşturulması, satış tarihçesinin ve müşteri deneyim, bilgilerinin kurum bilgi evrenine akması, servis güzergah planlama ve yönetim ihtiyacı olan kurumsal firma ve okulların rota planlamasının yapılması ve yönetiminde kullanılmaktadır.Rotamen®'e Hemen Üye Ol, sahadaki kaynaklarını verimli ve sürdürülebilir kalitede yönet..
  • Hemen Ücretsiz Üye ol ve 7 Adres/Nokta(Koordinat) gir, Ücretsiz Rota Planı Denemeleri yap..7 Gün süre ile Rotamen'i deneyimleyebilirsiniz.
  • Hemen Sizin için Uygun olan Rotamen paketini Fiyatlandırma sayfamızdan belirleyerek, Satın Al ve Adres Listeni Yükle, Planlama Ayarları'ndan iş kurallarına göre kısıtlarını belirle, Rotamen® IOS veya Android uygulamanı indir, mobil kullanıcına iş ata, haritada takip et, anlık rapor al, geçmişe dönük rapor al..
  • Bir kredi aynı gün içerisinde farklı planlama ayarları kullanılarak farklı rotalarda kullanılabilir, kredi düşmez.
  • 1 Adres = 1 Kredi

Kim Geliştirdi?
Rotamen®, İTÜ Teknokent'te ARGE projeleri geliştiren ONUSS Yazılım Şirketi tarafından geliştirildi. ONUSS, %100 Türk Yazılım Şirketi olup, 2002 senesinden itibaren birçok kurumsal firmada kurulmuştur. ONUSS hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.onuss.com sayfamızı ziyaret ediniz.